Złote rozdanie

Rozdanie Złotych Globów już za nami. Czy było stylowo, same możecie ocenić. Ja nie będę się rozwlekać i przedstawię Wam swoje cztery faworytki, postarając się jednocześnie wytłumaczyć, dlaczego te, a nie inne :) Karnawał w pełni, może na poradach skorzystacie same osobiście. No dobra, Diora raczej nie założycie, ale kto by się tym przejmował ;) Zatem do dzieła!

1. Charlize Theron in Dior Haute Couture: Skromnie a seksownie. Dwukolorowo a zupełnie nienudno. Kokarda i jednoczesne wycięcie w dekolcie nadają sukni ciekawego fasonu. Aktorka ma ładnie wyeksponowane ramiona. Dół klasyczny, z trenem wyważonej długości. Charlize jest wysoka i smukła, suknia świetnie w swoim kroju współgra z jej figurą.

2. Halle Barry in Zuhair Murad: Aktorka na „czerwone dywany” często wybiera tego właśnie projektanta. I słusznie. Efektem współpracy jest suknia w pięknym burgundowym kolorze, śmiało odsłaniająca dekolt. Koronka dodaje niekłamanego wdzięku. Odcięcie pasem w talii podkreśla u Halle sylwetkę klepsydry, która zostaje zachowana, mimo że Berry ma dość szerokie ramiona. Dół sukni częściowo klasyczny, częściowo trenowy, z seksownie odsłoniętą nogą. Całość dla mnie trafiona w dziesiątkę.

3. Heidi Klum in Monique Lhuillier: Tiulowy czarny gorset, pas z kokardą w pasie, dół typu princessa – też w czerni, ale ozdobiony różnobarwnymi kwiatami zdecydowanie ożywia całą stylizację. Przy tym aktorka nie wygląda mimo to infantylnie i nawet jeśli nie eksponuje zgrabnych nóg, zdecydowanie wygląda rewelacyjnie. Moda to też przecież sztuka umiaru. Brawo!

4. Gemma Chan in Valentino Haute Coutur: W sukni aktorki i modelki, na pierwszy rzut oka, bardzo dużo się dzieje. Marszczenia na różnych wysokościach, dół po samą ziemię, jakaś ukryte spodenki mini. Z tyłu wiązanie z puszczoną luźno wstążką. Jednym słowem: zawrót głowy. A mimo to modelka wygląda fantastycznie. Proporcje są utrzymane i jeszcze ten cudny granat, który tonuje kreację. I like it!

 

A Wy macie jakieś swoje typy?
 
 
Przycisk LIKE chwilowo nie działa, można klikać bezpośrednio w FB – dziękuję :)